Mapa s polohou obce Rynholec
Zimní turnaj v kopané 2017

Zimní turnaj v kopané o "Pohár starosty obce" konečně doma

6.2.2017 Rudolf Sládek

V neděli 12.3.skončil dvěma zápasy 9. ročník zimního turnaje v kopané o "Pohár starosty obce Rynholec". V letošním ročníku se turnaje zúčastnila mužstva Sokola Lány, Sokola Sýkořice, TJ Roztoky, Slavoje Pozdeň a domácího Baníku. Turnaj byl velmi zajímavý. Až v posledním hracím dnu se definitivně rozhodlo o konečném pořadí. V dopoledním utkání zvítězil nováček trunaje Slavoj Pozdeň nad TJ Roztoky a na své definitivní umístění v turnaji musel čekat na konečný výsledek večerního zápasu mezi domácím Baníkem a obhájcem poháru Sokolem Lány. TJ Roztoky po prohře se Slavojem Pozdeň tak obsadila čtvrté místo před pátým Sokolem Sýkořice. Ve večerním utkání pak dosud neporažený domácí Baník remizoval s obhájcem poháru Sokolem Lány a po dlouhých devíti letech získal pohár do svých rukou. Na druhém místě se umístil Slavoj Pozdeň a třetí místo obsadil Sokol Lány.

Domácímu Baníku blahopřejeme a už teď zveme všechny příznivce dobré kopané na 10. jubilejní ročník.

Pořadí v turnaji:

1. místo          Baník Rynholec          10 bodů