Kultura a sport 2019

Rynholecká běhna - výsledky

V sobotu 30.3.2019 se na 5km trati v okolí Rynholce uskutečnil první ročník běžeckého závodu Rynholecká běhna. Celkem se zúčastnilo 14 běžců rozdělených do tří kategorií. Mládežnickou kategorii vyhrál Milan Tlustý (Rynholec), mezi ženami byla nejrychlejší Lucie Machačová (Tuchlovice) a v kategorii mužů zvítězil David Albrecht (Rynholec). Všichni účastníci podali perfektní výkony a zároveň si užili příjemné proběhnutí v krásném počasí. Doufáme, že na úspěšný závod se podaří navázat v dalších letech.

O zdařilé akci informoval také Rakovnický deník, v článku si můžete prohlédnout jak celkové výsledky tak rozsáhlou fotogalerii. Další fotografie naleznete na tomto odkazu a také na Facebooku „Sport Rynholec“