Zásahy

Požár v k.ú. Rynholec bezdomovci

Dne 7.4.2018 v 19:53 hodin byla jednotka SDH Rynholec vyslána k požáru v blízkosti obce Stochov. Jednotka vyjížděla 2 minuty od vyhlášení poplachu. Po příjezdu na místě již zasahovala jednotka HZS Stochov. Naše jednotka začala okamžitě doplňovat vodu do vozidla CAS jednotky ze Stochova. Několik členů v dýchací technice připojilo druhý útočný C proud a začalo s likvidací požáru. Při zásahu došlo k explozi několika tlakových lahví. Naší jednotkou bylo zřízeno čerpací stanoviště. Osobám na místě bydlících bylo poskytnuto ošetření rychlou zdravotnickou službou. Po uhašení požáru, kolem 22. hodiny, se jednotky vrátily na své základny. Naše jednotka, vzhledem k tomu, že požár byl na katastru obce Rynholec, byla ještě 2x  zkontrolovat požářiště, jestli v hromadě ohořelých věcí nezůstalo nějaké skryté ohnisko. Protože nebylo nic nalezeno, byl výjezd kolem půlnoci ukončen. Druhý den jsme na žádost operačního střediska dovezli lidem na místě užitkovou vodu.

Požár v k.ú. Rynholec Požár v k.ú. Rynholec Požár v k.ú. Rynholec

Požár v k.ú. Rynholec Požár v k.ú. Rynholec