Společné akce

Novostrašecký běh

Hlavní ping-pongová sezóna pomalu končí, a tak jsme v sobotu 15.4.2017 místo tradičního dopoledního tréninku vyrazili v rámci pilování fyzičky a sportovní všestrannosti na Novostrašecký běh. Tato již tradiční akce nabízí spoustu možností pro děti ve všech věkových kategoriích.

Čtyři naši členové poměřili svoje síly se stejně starými dětmi v dětských bězích. Všichni si vedli velmi dobře a v nemladší kategorii minielévů se nám dokonce podařilo získat zlatou medaili.

Beatka s Milanem se pak rozhodli poprat s nástrahami nejdelší možné tratě a společně s téměř dvěma stovkami dalších běžců se vydali na 6km dlouhý okruh v lesích okolo Nového Strašecí. Časy, kterých oba na této trati dosáhli, si určitě zaslouží uznání.

Na závěr závodu se potom všechny děti postavily na start (ne)soutěžního běhu na 1500m, který si proběhly či prošly - podle toho, kolik komu zbylo po náročném dni sil.

Akce se určitě povedla - děti ukázaly sportovního ducha a při vzájemném fandění taky skvělou partu.

Výsledky - seřazeno dle věku

Dětské běhy:

František Tlustý - minielévové (chlapci)  50m - 1. místo - čas 00:00:10.99

Anetka Šímová - elévové (dívky) 100m - 7.místo - čas 00:00:18.10

Daisy Hill - přípravka (dívky) 300 m - 15.místo - čas 00:01:30.42

Adam Šaroch - přípravka (chlapci) 300 m - 14.místo - čas 00:01:31.24

Dospělé běhy:

Milan Tlustý - muži 6km - 123.místo - čas 00:34:27.63

Beata Tlustá - ženy 6km - 56.místo - čas 00:47:15.90

 

Celkové výsledky Novostrašeckého běhu najdete zde

Novostrašecký běh Novostrašecký běh

Novostrašecký běh Novostrašecký běh

 


Baník fandil extralize

V neděli 26. 2. jsme opustili prostory rynholecké sokolovny a vydali se do pražské Elizza arény shlédnout na vlastní oči ten nejlepší ping-pong, který je v současné době v České Republice k vidění. Jako diváci jsme navštívili utkání 17. kola extraligy mužů mezi týmy TTC Elizza Praha a TTC Ostrava 2016. Statečně jsme se poprali s brzkým ranním vstáváním i náročnou cestou vlakem a metrem. Řádně posilnění vydatnou svačinkou v jednom z parků pražského Jižního Města jsme dorazili na místo.

Banik fandil extralize Banik fandil extralize Banik fandil extralize

Tam už na nás čekala exkluzivní místa v první řadě s perfektním výhledem na dění na modrém stole značky JOOLA. A že bylo na co se dívat. Domácí nasadili do zápasu dva mladé slovenské hráče Petera Turčeka a Samuela Kalužného podpořené velkou zkušeností prezentovanou bývalým československým reprezentantem Luďkem Laboutkou. Ovšem hosté kontrovali ještě silnější sestavou. Do boje vyslali Lukáše Pavlovského a také dva borce otřískané zápasy v Champions League – českou sedmičku a člena širšího kádru reprezentace Tomáše Treglera a především legendu našeho stolního tenisu a jediného českého medailistu z olympijských her Petra Korbela.

Banik fandil extralize Banik fandil extralize Banik fandil extralize

Postavení v tabulce jednoznačně favorizovalo hostující tým, což se projevilo i na stole. Statečný výkon domácích nakonec stačil na jeden bod a hosté si do Ostravy odvezli vítězství 4:1. Děti se stejně jako diváci v hale dvě hodiny bavily perfektním stolním tenisem a odvedly „poctivou práci“ jako fanoušci domácího týmu a především výborného ping-pongu. To ocenili nejen domácí funkcionáři, ale i hvězda týmu hostů Petr Korbel, který kromě společné fotografie věnoval každému z dětí kartičku s vlastnoručním podpisem.

Banik fandil extralize

Cestou zpátky do Rynholce jsme zvládli i nezbytnou návštěvu tradičního „mekáče“ a děti si tak z výletu přivezly spoustu (mimo)ping-pongových zážitků.

Banik fandil extralize Banik fandil extralize

 

Výsledky jednotlivých zápasů:

Turček – Tregler 0:3

Kalužný – Pavlovský 3:0

Laboutka – Korbel 1:3

Kalužný – Tregler 0:3

Turček – Korbel 0:3

Zápis z utkání si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách ČAST zde


Kroužek st.tenisu - Vánoční turnaj

V sobotu 17.12. se v sokolovně sešli všichni členové našeho oddílu (kromě nemocné Anetky) k prvnímu ročníku Vánočního turnaje. Turnaj se hrál systémem každý s každým a děti během dopoledne odhrály celkem 28 zápasů. Ve všech ukázaly, jak velký kus práce odvedly za dva a půl měsíce společného tréninku a jak moc se zlepšily. Díky finančnímu příspěvku obce si každý účastník odnesl věcnou cenu a diplom, první tři hráči navíc medaili. Důležitější než výsledek ale bylo, že se všichni společně sešli a užili si vánoční atmosféru a pohoštění.

Po turnaji ještě většina dětí vyzvala k vzájemnému zápasu rodiče. Skoro na všech stolech to vypadalo, že po příštím ročníku už bude herní převaha na straně dětí :-)

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další společný turnaj

 

Kroužek st.tenisu - Vánoční turnaj Kroužek st.tenisu - Vánoční turnaj Kroužek st.tenisu - Vánoční turnaj

 

Kroužek st.tenisu - Vánoční turnaj Kroužek st.tenisu - Vánoční turnaj Kroužek st.tenisu - Vánoční turnaj

 

Kroužek st.tenisu - Vánoční turnaj Kroužek st.tenisu - Vánoční turnaj Kroužek st.tenisu - Vánoční turnaj

 

Kroužek st.tenisu - Vánoční turnaj Kroužek st.tenisu - Vánoční turnaj