Okresní přebor V.třídy

Dobojováno. Baník odehrál první sezónu se ctí

Když v neděli 17.3. přesně v 15:18 odheráli Matěj s Adamem současně poslední míčky svých zápasů, ukončili tak historicky první sezónu stolních tenistů Baníku Rynholec v mistrovských soutěžích. Nejmladší tým soutěže se v jejím průběhu držel statečně a nakonec obsadil s bilancí 3 výher, 3 remíz a 14 porážek v jedenáctičlenné tabulce 10.místo. Věkově blízký tým Sokola Lány jsme předčili o 3 body, naopak na velezkušené hráče Rekrea Třtice nám jediný bodík scházel. S ohledem na to, že se jednalo o naší premiérovou sezónu, ve které jsme navíc museli odehrát všechny zápasy v hernách soupeřů, se jedná o velmi dobrý výsledek. Vždyť už jen téměř 850km nacestovaných ke všem zápasům vzbuzuje úctu.

A jak si vedli jednotlivci? Pozici jedničky potvrdil Míra Tlustý, který odehrál celou sezónu bez porážky ve dvouhře a zúročil tak zkušenosti nasbírané v minulých sezónách v ligových soutěžích. Na pozici dvojky se velmi dobře prezentoval Milan Tlustý. Odehrát ve 12 letech sezónu s úspěšností 67,5% si zaslouží pochvalu. Stejně tak dobře prošel sezónou i Matěj Šíma, který si po dvou letech, kdy se ping-pongu věnuje, připsal na své konto 9 výher. Adam Šaroch sice v sezóně zvítězil pouze dvakrát, ale jeho tréninková píle a bojovnost jsou velkým příslibem do budoucna. Poděkování patří i našim náhradnicím - Beata Tlustá (5 zápasů), Aneta Šímová (2 zápasy) a Daisy Hill (1 zápas) nám pomohly vždy, když jsme se museli obejít bez některého z členů základní sestavy. A přesto, že nezaznamenaly žádné vítězství, bojovaly statečně.

Jako ohlednutí za sezónou přinášíme několik týmových i individuálních statistik. Už teď se těšíme na příští ročník.

Týmové statistiky

Počet výher: 3

Počet remíz 3

Počet porážek: 14

Vyhrané zápasy: 155

Prohrané zápasy: 205

Vzdálenost ujetá k zápasům: 847 km

 

Individuální statistiky

Miroslav Tlustý - dvouhry 72 výher / 0 porážek - 100%, čtyřhry 14 výher / 4 porážky - 77,78%

Milan Tlustý - dvouhry 54 výher / 26 porážek - 67,5%, čtyřhry 17 výher / 3 porážky - 85%

Matěj Šíma - dvouhry 9 výher / 63 porážek - 12,5%, čtyřhry 4 výhry / 14 poražek - 23,53%

Adam Šaroch - dvouhry 2 výhry / 66 porážek - 2,94%, čtyřhry 1 výhra / 16 porážek - 5,88%

Beata Tlustá - dvouhry 0 výher / 18 porážek - 0%, čtyřhry 0 výher / 5 porážek - 0%

Aneta Šímová - dvouhry 0 výher / 4 porážky - 0%, čtyřhry 0 výher / 1 porážka - 0%

Daisy Hill - dvouhry 0 výher / 2 porážky - 0%


Odveta v Nesuchyni jasně pro soupeře

12. kolo SKST BANÍK RYNHOLEC - SOKOL NESUCHYNĚ "C" 5:13

Dohrávku 12.kola a zároveň poslední letošní zápas jsme odehráli v Nesuchyni. Pro oba soupeře to byl zápas prestižní, Milan s Matějem se chystali na své "staré známé" soupeře z bodovacích turnajů mládeže Davida Chládka se Štěpánem Pátkem. Nesuchyňským se vzájemná konfrontace povedla daleko lépe a už od úvodních čtyřher byli napřed. Oba jejich hráči z žákovské kategorie podali opravdu nadstandardní výkon, který doplnili i zbylí členové týmu. Baník v poslendím zápase bojoval, ale proti vynikajícímu soupeři šanci neměl.

Body Baníku: Tlustý Mir. 4, Tlustý Mil. 1, Šíma Matěj 0, Šaroch Adam 0, čtyřhra 0


Olešná si odvetu pohlídala

22.kolo SKST BANÍK RYNHOLEC - SOKOL OLEŠNÁ "D" 7:11

Předposlední zápas letošní sezóny jsme odehráli v herně Sokola Olešná. Soupeř, kterého jsme v prvním zápase dokázali přehrát, si tentokrát zápas "pohlídal" a nastoupil v nejsilnější sestavě. Již od čtyřher si hráči Olešné hlídali náskok, který jim pomáhal udržet i dosud 100% Pavlíček. Na souboj dvou neporažených hráčů ale nakonec nedošlo, protože před soubojem s baníkovskou jedničkou se "hostující" lídr nechal vystřídat. V té době už ale Baník prohrával 4:7 a ztrátu do konce utkáhí nedokázal srovnat.

Body Baníku: Tlustý Mir. 4, Tlustý Mil. 3, Šíma Matěj 0, Šaroch Adam 0, čtyřhra 0
 

 


Báječní M+M zajistili vítězství nad ST Nouzov

21.kolo SKST BANÍK RYNHOLEC - ST NOUZOV "C" 10:8

Tradičně velmi vyrovnaný zápas jsme sehráli v dalším kole v Nouzově proti sedmému týmu tabulky. Už od čtyřher jsme se soupeřem drželi krok. Mezi vesměs jasnými zápasy se vymykaly dva. Milan ve svém prvním utkání musel ukázat to nejlepší proti domácímu veteránovi Josefu Polákovi (úctyhodný ročník narození 1947!). Nouzovský doyen svojí nepříjemnou obranou nedal Milanovi nic zadarmo, ale v posledních dvou setech nakonec asi rozhodla fyzička a Milan zvítězil 3:2. V další sérii zápasů zase Matěj trápil nouzovského hráče č.3 Jiřího Poláka. Nakonec mu podlehl ve čtyřech velmi vyrovnaných setech a tak před poslední sérií dvouher byl stav 7:7. Předchozí vystoupení Matěje a Milana nám ale dávala do závěru naději, kterou kluci dokázali přetavit v realitu. Nejprve Milan doslova "vyběhl" s nouzovskou jedničkou Demčukem 3:0 (další hráč TOP 10 soutěže, kterého Milan v posledních dvou týdnech vyprovodil od stolu). Míra uhrál "povinný" devátý bod a zajistil tak minimálně remízu. Adam nestačil na domácího Šťastného a tak o konečném výsledku musel rozhodnout poslední zápas. Matěj po několika nezdarech v poslední době tentokrát dokázal zkrotit svoje někdy poněkud napjaté nervy a na stejně starého Fraňka nasotupil plně soustředěný. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat 11:9, 11:6 a 11:8 - hladce 3:0, celkově 10:8 a pokud v ostatních zápasech nedojde k překvapení, tak také posun z posledního místa tabulky.

Body Baníku: Tlustý Mil. 4, Tlustý Mir. 4, Šíma Matěj 1, Šaroch Adam 0, čtyřhra 1


Ze Třtice vezeme remízu - posun tabulkou je reálný

20.kolo REKREA TŘTICE "C" - SKST BANÍK RYNHOLEC 9:9

Bitvu o body, které by nám pro závěr sezóny nechávaly naději na posun tabulkou vzhůru jsme zahájili dobře. "Netradiční" čtyřhra Milan s Matějem dokázali porazit domácí Svobodovou s Vojtíkem a po čtyřhrách tak byl stav 1:1. Milan s Mírou drželi naděje Baníku na bodový zisk po celý průběh zápasu. Bohužel se nedokázal přidat Matěj, který prohrál dva vyrovnané zápasy - se Svobodovou i Eisem V. V úplně posledním zápase tak musel remízu zachraňovat Milan, který po velmi dobrém výkonu porazil domácí jedničku Eise J., který patří mezi 10 nejlepších hráčů soutěže. Dva body za remízu znamenají, že posun alespoň na předposlední místo máme nadále ve svých rukách.

Body Baníku: Tlustý Mil. 4, Tlustý Mir. 4, Šíma Matěj 0, Tlustá 0, čtyřhra 1


Nepříliš povedené vystoupení v Janově

19.kolo SKST BANÍK RYNHOLEC - SOKOL JANOV "D" 6:12

Přesto, že jsme nastupovali v herně třetího týmu tabulky, dělali jsme si (i na základě těsného prvního zápasu) naději na dobrý výsledek. Bohužel nikomu z baníkovských hráčů zápas příliš nevyšel - Milan dokázal porazit pouze náhradníka Kapouna, Matěj s Adamem vyšli bodově naprázdno. Z očekávaného souboje tak nakonec bylo poměrně jasné vítězství janovského týmu. V příštím kole zavítáme do Třtice, kde budeme chtít potrápit naše sousedy v tabulce.

Body Baníku: Tlustý Mir. 4, Tlustý Mil. 1, Šíma Matěj 0, Šaroch Adam 0, čtyřhra 1


Bod za remízu ve Skryjích se počítá

18.kolo SKST BANÍK RYNHOLEC - SK SKRYJE "C" 9:9

Na špatný výkon z minulého týdne dali zapomenout hráči Baníku hned následující týden. Po velmi dobrém výkonu jsme dokázali přivézt bonusový bod za remízu v herně čtvrtého týmu tabulky (domácími jsme byli opět pouze v zápise). Výborný výkon podal tentokrát Milan, který přehrál všechny čtyři skryjské hráče. Společně s tradičně spolehlivým výkonem baníkovské jedničky a jednou vyhranou čtyřhrou to stačilo právě na remízu. Nutno zmínit i dobrý výkon Matěje a Adama, oba kluci soupeřům zle zatápěli, bohužel nedokázali svoje snažení převést do bodů. Nicméně bod z tohoto kola je učitě fajn a dává povzbuzení do posledních kol soutěže.

Body Baníku: Tlustý  Mil. 4, Tlustý Mir. 4, Šaroch Adam 0, Šíma Matěj 0, čtyřhra 1
 


Nepovedené představení ve Velké Bukové

17.kolo SKST BANÍK RYNHOLEC - VELKÁ BUKOVÁ "B" 7:11

Asi nejméně povedené utkání sehráli "domácí" (opět bohužel pouze podle zápisu, utkání se odehrálo na stolech soupeře) v 17.kole na stolech Velké Bukové "B". Především Milan s Matějem zahráli pod své možnosti a výsledkem byly jen dva body, kterými přispěli na konto Baníku. To bohužel, v zápase, kde jsme si dělali naději na dobrý výsledek, nestačilo a museli jsme se tak před svým soupeřem sklonit. Před posledními pěti koly tak zůstáváme v kontaktu s týmy Sokola Lány a Rekrea Třtice, se kterými určitě chceme zabojovat o konečné 9.místo.

Body Baníku: Tlustý Mir. 4, Tlustý Mil. 2, Šíma Matěj 0, Šaroch Adam 0, čtyřhra 1

 


K remíze v derby chyběly dva míčky!

16.kolo TTC RYNHOLEC „B“ - SKST BANÍK RYNHOLEC 10:8

K dalšímu zápasu jsme zajížděli do Mšece, kde našla svůj domov dočasný rezerva rynholeckého TTC. Obě družstva nastupovala do utkání z opačných konců tabulky – domácí drží druhou (postupovou) pozici, my se aktuálně nacházíme na posledním místě, byť odstup od nejbližších tří soupeřů není velký. Přesto jsme se nezalekli a od začátku jsme se s domácími přetahovali ve vedení. Jako klíčové se ukázaly být zápasy č. 8 a 9. V nich nastoupil Milan proti obranářce Halenkové. Ta dokázala díky dostatku prostoru v herně se svým anti-topspinem chytit neuvěřitelné míče. Matěj pak vyzval starostu Nového Strašecí Filipa, se kterým ještě v říjnu prohrál 0:3. Oba kluci bojovali jako lvi, dotáhli zápas do 5.setu, který ale bohužel oba shodně prohráli 9:11. Možná více zkušeností, možná trochu štěstí hrálo ve prospěch soupeře. Když potom Adam podlehl Píšovi, šli domácí do trháku 6:4 a vedení o dva body si udrželi až do konce zápasu. V příštím kole si chceme odvézt body z Velké Bukové, na kterou máme v tabulce pouze nepatrnou ztrátu.

Body Baníku: Tlustý Mir. 4, Tlustý Mil. 3, Šaroch Adam 0, Šíma Matěj 0, čtyřhra 1


Nejsympatičtější soupeř? KST Hracholusky...

14.kolo SKST BANÍK RYNHOLEC - KST HRACHOLUSKY 5:13

V pátek 11.1. jsme se letos už podruhé vydali do (sněhem) zapadlé vesničky Hracholusky na opačném konci rakovnického okresu. Tento zimní výlet stál ale zato. Domácí (pro dnešek oficiálně v pozici hostů) vládnou celé tabulce a prohrát by mohli jen shodou velkých náhod. Proto jsme si už v autě řekli, že si utkání užijeme. A to se povedlo. Soupeř se na nás velmi dobře připravil, a tak musel Míra tvrdě hájit svoji neporazitelnost v soutěži. To sice dokázal, ale v soubojích s Tomáškem a Hejným ztratil první dva sety. Tyto souboje by byly ozdobou o dvě (možná tři) soutěže výše. Na druhou stranu v zápesech, kdy byli domácí jasně lepší, nechali naše hráče si dobře zahrát a utkání si užít. Svého vytouženého bodu se nakonec dočkal i Milan, a tak mohli být všichni spokojeni. My určitě byli, protože který protivník vás na zpáteční cestu vybaví tyčinkami a chipsy jenom proto, že tak chce ocenit vaši bojovnost. A společná fotka obou týmů na závěr - to za svoji třicetiletou kariéru nepamatuje ani nejzkušenější Baníkovec. Takové zápasy je radost hrát. Děkujeme...

Body Baníku: Tlustý Mir. 4, Tlustý Mil. 1, Šíma 0, Šaroch 0, čtyřhry 0

Nejsympatičtější soupeř? KST Hracholusky...


 


Lánská mládež opět o maličko lepší baníkovské

13.kolo SOKOL LÁNY "E" - SKST BANÍK RYNHOLEC 11:7

Odveta proti sousedům z Lán byla téměř jako přes kopírák s prvním zápasem. Opět plně žákovské sestavy na obou stranách, opět vyrovnaný boj a opět těsné vítězství Sokola Lány. Tentokrát v poměru 11:7. Domácí využili toho, že tentokrát mohl nastoupit jejich hráč číslo 2 Pavel Cibík a i na místě čtyřky postavili silnějšího hráče, takže byli tentokrát od začátku ve vedení, které Baníkovci nedokázali za celý průběh zápasu dorovnat. Nutno vyzdvihnout bojovnost všech účastníků, některé zápasy (čtyřhra, souboj Chalupa-Tlustý nebo Cibík-Šíma) snesly velmi přísná měřítka.

Body Baníku: Tlustý Milan 3, Šíma Matěj 2, Šaroch Adam 1, Šímová Aneta 0, čtyřhra 1, střídala Tlustá Beata 0


Baník zakončil první polovinu soutěže vítězstvím

11.kolo SOKOL OLEŠNÁ "D" - SKST BANÍK RYNHOLEC 8:10

Tak to je pecka na závěr. K poslednímu zápasu první poloviny soutěže jsme neodjížděli úplně bez šancí na dobrý výsledek. V klasické sokolovně Olešné jsme za to však "vzali" hned od začátku. K již tradičně bodující čtyřhře Tlustý+Tlustý se tentokrát přidal i Adam s Matějem a do dvouher jsme šli ve vedení 2:0. Domácí navíc nepostavili svého nejlepšího hráče Pavlíčka (který ještě v soutěži nepoznal hořkost porážky) a toho jsme 100% využili. Hned ve druhé sérii Matěj porazil domácího Těšínského a v té chvíli bylo jasné, že vítězství by nám mohlo sebrat pouze nějaké velké překvapení. K němu naštěstí nedošlo a díky bojovnému výkonu celé čtveřice (kdy si zvláštní pochvalu zaslouží Adam, přesto, že nebodoval) Baník orámoval svoje podzimní působení vítězstvím v posledním kole.

Celková naše bilance tak činí 2 výhry, 1 remíza a 7 porážek - z toho ale 6x nejtěsnějších 8:10 a celkově 9.místo. Věříme, že ve druhé polovině se nám některé vyrovnané zápasy podaří otočit na naši stranu a budeme tabulkou stoupat. Už teď se těšíme na závěrečná 3 kola, která konečně sehrajeme na domácích stolech.

Body Baníku: Tlustý Mir. 4, Tlustý Mil. 3, Šíma 1, Šaroch 0, čtyřhry 2

Tabulka po podzimní části zde

Úspěšnost jednotlivých hráčů po podzimní části zde


V Nouzově opět smolných 8:10

10.kolo ST Nouzov "C" - SKST BANÍK RYNHOLEC 10:8

K zápasu do Nouzova jsme odjížděli bez nemocného Matěje. Jeho náhradnice Beatka, stejně jako Adam nedokázali přes veškerou snahu v utkání zvítězit, a protože Milan podlehl nejlepšímu hráči domácích Demchukovi, skončilo utkání naším už "klasickým" výsledkem 8:10. Všichni hráči Baníku ale podali velmi dobrý výkon a v nekompletní sestavě byli v tabulce lépe postavenému soupeři zdatným protivníkem.

Body Baníku: Tlustý Mir. 4, Tlustý Mil. 3, Šaroch 0, Tlustá 0, čtyřhra 1


Remíza ve Třtici a pohled na tabulku je hned veselejší

9.kolo SKST BANÍK RYNHOLEC - REKREA TŘTICE "C" 9:9

V neděli 2.12. prolomil Baník smolnou sérii a ze Třtice přivezl bonusový bod za remízu. Utkání se vyvíjelo podle předpokladů, ze začátku se nám podařilo poprat se nejen se soupeři, ale i s velkou zimou v herně. Milan podlehl pouze nejlepšímu hráči hostů Votíkovi, Matěj dokázal porazit Svobodovou. Bohužel jsme nedokázali využít absence nejslabšího hráče hostů, kdy náhradník se ukázal být silnějším a jeho dva body nedovolily Baníku pomýšlet na vítězství. I tak jsme ale spokojeni, po sérii porážek je remíza vítanou vzpruhou do závěrečných dvou kol.

Body Baníku: Tlustý Mir. 4, Tlustý Mil. 3, Šíma 1, Tlustá 0, čtyřhra 1

 


Neuvěřitelná série Baníku pokračuje – v okresních soutěžích nemá nikdo větší smůlu

8.kolo SOKOL JANOV "D" - SKST BANÍK RYNHOLEC 10:8

Domácí patří do „silné trojky“, a tak jsme před zápasem neměli velká očekávání. Navíc Milan si ze sobotního fotbalu přivezl „koňara“, takže to měl s pohybem hodně složité. V opravdu krásné herně Sokola jsme ale začali dobře a Milan hned v první sérii vyprovodil nejlepšího domácího hráče Mrázka 3:1 na sety. Když pak porazil i dalšího kvalitního hráče Duška, naděje na dobrý výsledek byla reálnější. Bohužel ve třetím kole dvouher nestačil Milan na domácí Wágnerovou, což byl bod, se kterým jsme trochu počítali. Nicméně nutno dodat, že domácí hráčka předvedla opravdu velmi dobrý výkon a celé utkání herně patřilo o úroveň výš. Bohužel ani Matěj nedokázal přidat bod, i když s domácím Fuxou odehrál také velmi pěkné a vyrovnané utkání. Sečteno a podtrženo – Baník s pátou porážkou 8:10 ze sedmi zápasu kandiduje na zápis do Guinessovy knihy rekordů… Každopádně se nevzdáváme, příští kolo jedeme do Třtice a odtud už chceme body přivézt stůj co stůj!

Body Baníku: Tlustý Mir. 4, Tlustý Mil. 3, Šíma 0, Šaroch 0, čtyřhra 1


Ve Skryjích opět smolně – jak jinak než 8:10?

7.kolo SKST BANÍK RYNHOLEC - SK SKRYJE "C" 8:10

V dohrávaném utkání ve Skryjích jsme si dělali zálusk alespoň na remízu, bohužel domácí byli proti. Místo svého čtvrtého/pátého hráče, přes kterého by byla cesta k bodům reálná, postavili poprvé v sezóně H.Pýchu, který standardně nastupuje o jednu úroveň výše. Ten dokázal porazit hned tři Baníkovce, byl rozhodujícím jazýčkem na vahách a přiklonil výhru na stranu domácích.

Body Baníku: Tlustý Mir. 4, Tlustý Mil. 3, Šíma 0, Šaroch 0, čtyřhra 1


Další těsná porážka, tentokrát se známým soupeřem

6.kolo VELKÁ BUKOVÁ "B"- SKST BANÍK RYNHOLEC 10:8

V neděli 11.11. jsme nastoupili k utkání 6.kola proti Velké Bukové. Tohoto soupeře známe z loňského působení v okresním poháru a chtěli jsme mu oplatit porážku 0:10. K zápasu nemohl nastoupit nemocný Matěj, a tak jsme museli v sestavě improvizovat. Na výsledcích bylo vidět oproti loňsku velké zlepšení – Adam soupeře trápil v koncovkách, Milan dokázal dokonce uhrát tři výhry. Bohužel alespoň na remízu to nestačilo. Snad v odvetách v sestavě s Matějem…

Body Baníku: Tlustý Mir. 4, Tlustý Mil. 3, Šaroch 0, Tlustá 0, čtyřhra


Smolná prohra v derby

5.kolo SKST BANÍK RYNHOLEC – TTC RYNHOLEC "B" 8:10

Po týdnu odpočinku (volný los ve 4.kole) jsme nastoupili k „derby“ zápasu proti B týmu TTC Rynholec. Soupeř se pohybuje v horní polovině tabulky, přesto jsme doufali, že s trochou štěstí bychom ho mohli potrápit. To se nakonec povedlo, na body to ale nestačilo. V rozhodujících zápasech neuspěl ani Matěj s hostující Halenkovou ani Milan s Píšou přesto, že oba na své protihráče postupem času recept našli. Bohužel to ale bylo příliš pozdě (oba až za stavu 0:2 na sety) a hosté tak využili svých větších zkušeností k zisku tří bodů.

Body Baníku: Tlustý Mir. 4, Tlustý Mil. 3, Šíma 0, Šaroch 0, čtyřhra 1


Porážka, která nemrzí

3.kolo KST HRACHOLUSKY - SKST BANÍK RYNHOLEC 13:5

V dalším kole nás čekal největší favorit celé soutěže. Domácí tým vznikl přechodem z SK Hřebečníky a v jeho sestavě jsou tak dva hráči, kteří loni nastupovali o dvě úrovně výše. Navíc domácí Beneš ještě před několika lety trápil soupeře dokonce na nejvyšší okresní úrovni. Baníku v tomto zápase chyběl Adam Šaroch, a protože se na poslední chvíli nepodařilo sehnat náhradu, odjeli jsme k utkání pouze ve třech. I tak jsme bojovali statečně a od domácích jsme si zasloužili velkou pochvalu za předvedenou hru. Na víc než pět  bodů to bohužel nestačilo, ale nevěšíme hlavy, hratelnější soupeři nás teprve čekají.

Body Baníku: Tlustý Mir. 4, Šíma 0, Tlustý Mil. 0, čtyřhra 1


V souboji dvou nejmladších týmů soutěže Baník těsně podlehl

2.kolo SKST BANÍK RYNHOLEC – SOKOL LÁNY„E“ 8:10

V sobotu 13.10. jsme 2.kolo okresního přeboru vzhledem k rekonstrukci domácí herny odehráli v lánské sokolovně. S našimi sousedy udržujeme dobré vztahy, a tak díky džentlmenské dohodě vedoucích družstev proti sobě nastoupili dva nejmladší týmy celé soutěže. Vždyť věkový průměr ani jednoho z nich nepřesáhl 11 let! Zápas to byl velmi vyrovnaný a bojovný, podívaná na 9 dětí více než hodinu a půl bojujících o mistrovské body byla fascinující. O maličko šťastnější byli nakonec domácí, ale v těchto sestavách nešlo ani tak o aktuální výsledek jako o sbírání zkušeností pro budoucnost.

Body Baníku: Šíma Matěj 3, Tlustý Milan 3, Šaroch Adam 1, Šímová Aneta 0, čtyřhra 1, střídala Hill Daisy 0


Parádní závěr v Nesuchyni přinesl tři body do tabulky

1.KOLO TJ SOKOL NESUCHYNĚ "C" - SKST BANÍK RYNHOLEC 8:10

Po náročném sobotním turnaji museli kluci rychle zregenerovat, abychom v neděli dopoledne mohli odehrát naše historicky první utkání v okresním přeboru na stolech Sokola Nesuchyně. Domácí se potýkali s podobným problémem, protože do utkání nasadili dva účastníky sobotního turnaje (Baník dokonce tři). Od začátku tak bylo zaděláno na dramatický zápas. Počáteční prognózy se potvrdily i v realitě, když až do stavu 7:7 se domácí dokázali na hosty vždy bodově dotáhnout. V závěrečné sérii dvouher ale Baníček zabral - Milan porazil svého nejčastějšího soupeře Davida Chládka 3:1 a Matěj si zkušeně poradil s domácím Kafkou 3:0. To společně s dalším bodem Mir.Tlustého znamenalo rozhodující náskok, na který už domácí nemohli odpovědět. Baník tak hned ve svém prvním zápase zaznamenal výhru a ukázal, že v okresním přeboru určitě nebude jenom "do počtu". V příštím kole nás čeká "spřízněný" celek Sokol Lány "E" a zdá se, že se schyluje k utkání dvou družstev poskládaných ryze z hráčů žákovské kategorie.

Body Baníku: Tlustý Milan 4, Tlustý Miroslav 4, Šíma Matěj 1, Šaroch Adam 0, čtyřhra 1

Aktuální tabulku naleznete zde

Zápis o utkání naleznete v příloze k článku.
 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
zapis-nesuchyne-banik.jpg 2815.2 Kb