Turnaje

V Lánech bronz pouze ze čtyřhry

Na turnaj do Lán jsme vyrazili opět téměř v kompletním složení. Chyběl pouze nemocný Matěj a Baník měl tak ve startovním poli 7 zástupců. Tentokrát se nám ale příliš nedařilo. Ani obvyklá medilová "jistota" v podobě Milana Tlustého se tentokrát nekonala - bylo z toho nakonec "až" 4.místo v kategorii mladšího žactva. Ostatní hráči vesměs po neúspěnšých vystoupeních ve skupinách bojovali ve finále B. Medailovou "normu" jsme tak splnili alespoň díky kombinované čtyřhře Milan Tlustý - David Chládek (Nesuchyně), i když i tady  byly naděje na lepší než celkově 3.místo.

Ne pokaždé může být "posvícení", tím spíš ale uděláme vše pro to, aby další turnaj, který se koná 14.12. v Rynholci byl pro Baník mnohem úspěšnější.


V Unhošti bereme bronz

První regionální bodovací turnaj v Unhošti přinesl Baníku jednu bronzovou medaili, kterou vybojoval v kategorii mladšího žactva Milan Tlustý. Úspěchem je určitě i postup Adama Šarocha do finále A (ve stejné kategorii). Tam už Adam na svoje soupeře nestačil a bylo z toho konečné 7.místo. Medaile pak těsně unikla páru Milan Tlustý, Matěj Šíma ve čtyřhře.

Ve finále B mezi mladším žactvem dokázala několikrát zvítězit Beata Tlustá i Julie Pelcová a také Matěj Šíma ve starším žactvu. Mezi nejmladšími si odehrála svůj standard už "zkušená" Anetka Šímová a svůj první turnaj absolvoval také František Tlustý.