
O víkendu rozjíždíme další soutěžní sezónu
O víkendu rozjíždíme další soutěžní sezónu
Tréninky už běží více než měsíc a tak věříme, že jsme dobře připraveni na další (v pořadí už šestou) soutěžní sezónu. Stejně jako loni je náš "A" tým přihlášen do IV.třídy okresního přeboru, kde ho čekají vesměs podobní soupeři. Bohužel loni jsme stihli odehrát pouze jeden zápas a doufáme, že letos jich bude podstatně více.
Kromě pravidelné dlouhodobé soutěže budeme opět hostit bodovací turnaj mládeže. Ten se v rynholecké sokolovně uskuteční 6.11.2021. Zároveň domlouváme přátelská utkání pro náš neoficiální "B" tým.
Prostě se budeme jako každý rok snažit, aby si všichni zahráli, a zároveň, aby naše vystoupení byla co nejvíce úspěšná.
